Foto/ Ilir Meta dhe Bes Kallaku bëjnë atë që nuk ua pret...

Foto/ Ilir Meta dhe Bes Kallaku bëjnë atë që nuk ua pret mendja

344
0

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook ku shihet me aktorin e humorit, Bes Kallaku, të dy të veshur sportivë.

 

Kreu i Shtetit shkruan se janë nisur drejt majës së Korabit së bashku me ish-futbollistin e Korabit të Peshkopisë.

 

“Me ish-futbollistin e Korabit të Peshkopisë, Bes Kallaku, drejt majës së Korabit. 😁”, shkruan Meta.