FOTO/ I puthi b**thën Kim Kardashianit, por ja ç’i bëjnë truprojat

FOTO/ I puthi b**thën Kim Kardashianit, por ja ç’i bëjnë truprojat

1342
0

Kim Kardashian u sulmua sot nga një personazh që i njohur që u bën rrengje yjeve të modës, Vitalii Sediuk, dy vjet pasi ai shkaktoi kaos duke e sulmuar atë gjatë javës së saj të modës në Paris.

35-vjeçarja ishte duke ecur në rrugë pasi ishte larguar nga zyrat e Balamian në Paris sot kur Vitalii doli nga hiçi, shmangu sigurinë dhe u përpoq që ta shtrëngonte Kimin dhe nga pamjet ai u duk sikur donte t’i puthte të pasmet e saj të famshme.

Fatmirësisht ai u ndal përpara se të arrinte tamam tek ylli televiziv dhe u shtri përdhe nga truprojat e saj.

Shperndaje