FOTO/ “Hakmarrja s’është zgjidhje”, Jonida dhe Romeo s’i ndahen njëri-tjetrit, rikthehen sëbashku?...

FOTO/ “Hakmarrja s’është zgjidhje”, Jonida dhe Romeo s’i ndahen njëri-tjetrit, rikthehen sëbashku? Postimi i dyshimtë

571
0

 

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, pavarësisht se të ndarë, me anë të publikimeve të tyre në rrjete sociale, tregojnë pak për marrëdhënien e tyre, pas ndarjes.

 

Duket se ish-çifti i njohur në showbiz, që u ndanë në mënyrë të papritur, ende e kanë në mendje njëri-tjetrin. Ndërsa Jonida Maliqi ka ndarë një postim me një personazh filmash, nga ana tjetër dhe Romeo nuk ka nguruar të shpërndajë të njëjtin personazh, duke treguar orë 9:09.

Ndër të tjera, Jonida Maliqi ka shkruar në profilin e saj në Instagram se hakmarrja nuk është zgjidhje.

 

“Hakmarrja nuk është zgjidhje. Ajo vetëm pengon të vazhdosh jetën. Ti ec përpara sepse koha do të tregojë se gjithkush merr atë që meriton,”- shkruan Jonida Maliqi në një status në profilin e saj.

A thua të jenë këto shenja ribashkimi mes Jonidës dhe Romeos?!