FOTO/ Fansat befasojnë Bora Zemanin, i çojnë një parashutë në vendin e...

FOTO/ Fansat befasojnë Bora Zemanin, i çojnë një parashutë në vendin e punës

83
0

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa të moderatores kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj, moderatorja e njohur ka marrë një buqetë të madhe me lule si dhe çokollata.

telemedia.al

Kjo surprizë vjen pak ditë pasi moderatorja foli publikisht për rikthimin me Donaldin. E ftuar në emisionin e tij, Bora tregoi sesi ndodhi ribashikimi i tyre.

telemedia.al

Sigurisht që një rol të rëndësishëm ka pasur mikesha e saj, Semi Jaupaj. Aktori zbuloi se i kishte shkruar Semit që të flasë me Borën.