FOTO/ Eliona Pitarka ‘trondit’ plazhin…sytë vetëm tek të pasmet

FOTO/ Eliona Pitarka ‘trondit’ plazhin…sytë vetëm tek të pasmet

2130
0

Kjo verë ka qenë e mbushur me poza seksi për aktoren e “Apartamentit 2XL” Eliona Piktarka.

Duket se pushimet dhe plazhi për të nuk kanë fund. Ja tek e shohim në fotot e fundit të postuara në Instagram ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë e veshur me bikini.

Sigurisht nuk mund të mos bien në sy të pasmet e saj të tonifikuara.

Shperndaje