Foto/ Biznesmeni turk kalon festat e fundvitit me familjen e Genta Ismajlit

Foto/ Biznesmeni turk kalon festat e fundvitit me familjen e Genta Ismajlit

193
0

Kohët e fundit, Genta Ismajli ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës se saj private dhe fejesës me biznesmenin turk Hysenin.

 

Ajo ka ndarë shpesh me ndjekësit foto nga surprizat dhe dhuratat luksoze që i fejuari i bën.

 

Së fundmi Genta ka hedhur një foto në “InstaStory” me familje e saj në Chicaco ku shihet dhe Hyseni.

 

Pra mesa duket ai ka vendosur që këtë fundvit ta festojë me familjen e të fejuarës së tij.

 

Kohët e fundit, Genta Ismajli ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës se saj private dhe fejesës me biznesmenin turk Hysenin.

 

Ajo ka ndarë shpesh me ndjekësit foto nga surprizat dhe dhuratat luksoze që i fejuari i bën.

 

Së fundmi Genta ka hedhur një foto në “InstaStory” me familje e saj në Chicaco ku shihet dhe Hyseni.

 

Pra mesa duket ai ka vendosur që këtë fundvit ta festojë me familjen e të fejuarës së tij.