FOTO/ Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë i...

FOTO/ Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë i lutet zotit!

176
0

 

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

Mirëpo Arbenita paska një problem të vogël së fundmi në fytyrën e saj dhe për këtë i lutet zotit. Bëhet fjalë për disa puçra për të cilat shkruan “Zot mi hiq puçrat në fytyrën time që se di pse kanë dalë”.