FOTO +18/ Shkëndija ndez fansat me foto provokuese

FOTO +18/ Shkëndija ndez fansat me foto provokuese

512
0

s_1472732300-3462887

Nuk rresht së provokuari. Shkëndije Mujaj edhe këtë herë ka goditur me një foto hot në Instagram. Ajo ka vendosur gishtin treguar në mes të gjoksit dhe ka hapur gojën sikur do të thotë diçka…