Format perfekte të Albana Osmanit, tregon si i ka arritur ato (Foto)

Format perfekte të Albana Osmanit, tregon si i ka arritur ato (Foto)

498
0

Moderatorja e Top channel, Albana Osmani, është komplimentuar gjithmonë për kujdesin që ka për pamjen e jashtme.

E pyetur shpesh herë për sekretin e një trupi aq të mirë, ajo asnjëherë nuk është përgjigjur, por fotoja që ajo ka postuar në rrjetin e saj social Instagram, e zbulon sekretin e saj.

Duket se frekuentimi në palestër e mban atë më të re çdo ditë e më shumë. Në foto, Albana paraqitet shumë e thjeshtë dhe me një trup të përkryer.

albana-1_1472154554-468260