Foli për një martesë të dytë, Eneda Tarifa përlot publikun: I kërkoj...

Foli për një martesë të dytë, Eneda Tarifa përlot publikun: I kërkoj falje vajzës

633
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Eneda Tarifa e ftuar në emisionin “Treshat” ka rrëfyer edhe mbi marrëdhënien e saj me të bijën e saj, Arian.

 

Moderatorja është shprehur se për shkak të lodhjes nga puna, streset, rutina dhe axhenda e ngarkuar e saj, e ka çuar deri aty sa inatin t’ia nxjerrë të bijës.

 

Por menjëherë pas këtij momenti, ku për çudi, më fajtore Eneda quan veten sesa vajzën e vogël, ajo tregon se i kërkon falje Arias.

 

“Ndodh, por e marr dhe ia shpjegoj, madje shpesh i kërkoj edhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje”, –është shprehur ajo.

 

Tarifa gjatë kësaj interviste foli edhe për një martesë të dytë, duke zbuluar se ajo vazhdon të besojë akoma në martesë.