Flori dedikim këngëtares së njohur: Prej vitesh një dashuri e madhe

Flori dedikim këngëtares së njohur: Prej vitesh një dashuri e madhe

402
0

Mes artistëve tanë ka shumë miqësi, armiqësi, madje në disa raste edhe miqësi aq të ngushta të cilat u shndërruan në dashuri. Por, kur jemi të miqësitë e mira, një e tillë ekziston mes kantautorit Flori Mumajesi dhe këngëtares Artiola Toska. Flori përmes një fotografie që publikoi në llogarinë e tij në Instagram, ka treguar që ka shumë respekt dhe dashuri për këngëtaren Artiola Toska. “Prej vitesh nje dashuri e madhe”, ka shkruar këngëtari sipër fotografisë me Artiolën e cila ka kaq vite në skenë dhe njihet si artiste shumë e pëlqyer prej vitesh. Ndërsa, sa i përket Florit, kënga e tij e fundit është “Karma”, të cilën e publikoi dy muaj më parë në bashkëpunim me Brunon, Klajdin dhe Dj Vickyn, duke grumbulluar mbi 12 milionë klikime.