Fiken dritat në mes të emisionit ‘Dance with me’, nuk do ta...

Fiken dritat në mes të emisionit ‘Dance with me’, nuk do ta besoni ç’bëjnë konkurentët VIP-a

120
0

Kohët e fundit mungesa e energjisë lektrike për bërë e shpesht,  kjo ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin “Dance ëith me” në Tv Klan.

Energjia elektrike është ndërprerë në mes të emisionit, vetëm pak minuta para se të kërcenin Mateus Frroku dhe Eliona Pitarka.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendje është mënyra se si e kaluan kasti i konkurentëve VIP-a dhe moderatorja Alketa Vejsiu këtë moment.

Ndërkohë të gjithë së bashku ia kanë marrë këngës në mes të skenës duke krijura një atmosferë të ngrohtë dhe duke anashkaluar momentin e sikletshëm.

https://www.instagram.com/p/B3U-iuFFpvT/?utm_source=ig_web_copy_link