Festat në familjen Kallaku, brenda shtëpisë luksoze së Besit dhe Xhensilës (Foto)

Festat në familjen Kallaku, brenda shtëpisë luksoze së Besit dhe Xhensilës (Foto)

279
0

Duke qenë se jemi në ditë festash, atmosfera po ndihet kudo, edhe rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video të njerëzve në mbarë botën. Drita, ngjyra dhe njerëz të gëzuar që mezi po presin edhe pushimet. Të shumtë janë ata që kanë treguar edhe pamje të shtëpive dhe VIP-at na kanë dhënë plot ide si të dekorojmë shtëpisë. Së fundmi Xhensila Myrtezaj dhe Besi kanë publikuar në Instagram një video ku tregon shtëpinë e dekoruar.

Në të shihet pema e dekoruar vetëm me gold dhe oxhaku i ngrohtë. Në video nuk mungon edbe zëri i vogëlushes Ajka, e cila i ka dhënë familjes gëzimin më të madh.