Euro vazhdon të ketë rënie, dollari dhe paundi shënojnë rritje, si paraqitet...

Euro vazhdon të ketë rënie, dollari dhe paundi shënojnë rritje, si paraqitet këmbimi valutor

33
0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

 

Dollari: Blihet 106.5, Shitet 107.3

 

Euro: Blihet 121.4, Shitet 122.1

 

Paundi Britanik : Blihet 142.8, Shitet 144.1

 

Franga Zvicerane: Blihet 114.6, Shitet 115.5