Është ndarë Armina nga Shkëlzeni? Mesazhi që ngatërroi fansat

Është ndarë Armina nga Shkëlzeni? Mesazhi që ngatërroi fansat

690
0

 

Armina Mevlani është prej kohësh në një lidhje me Shkëlzen Berishën

Vajza bukuroshe Armina Mevlani është prej kohësh në një lidhje me Shkëlzen Berishën, djalin e ish kryeministrit Sali Berisha.

Image

Ndonëse në intërvisten e fundit të realizuar me Ori Nebiajn,  Armina është shprehur e lumtur me Shkëlzenin, shprehjet e postuara  në profilin e saj Instagram kanë sjellë disi konfuzion.

 

Image

“Mos dashuroni kurrë askënd që ju tratjon si të zakonshëm,”– shkruan Armina Mevlani në rrjete sociale. “Ti meriton të jesh me dikë që te shikon çdo ditë të jetës sikur të ketë fituar një lotari dhe kanë gjithë botën pëballë tyre”- është mesazhi tjetër i Arminës në profilin e saj.

Image

Të jetë ky thjesht një këshillë për ndjekëset e saj apo Armina s´po ndjehet e vlerësuar sa duhet nga Zeni?! Media on line kanë ngritur alibi mbi lidhjen mes tyre. Gjithsesi kemi të bëjmë me tepër me një këshillë e saj, sesa ndonjë krisje e mundshme në marrëdhënien me partnerin.