Ermal Mamaqi shkon në Prishtinë, fansi e emocionon me surprizën e papritur...

Ermal Mamaqi shkon në Prishtinë, fansi e emocionon me surprizën e papritur (VIDEO)

269
0

Aktori i humorit dhe moderatori Ermal Mamaqi është ndër figurat më të pëlqyera të ekranit.

Ai ka shkuar së fundmi në Prishtinë ku ka marrë edhe një surprizë shumë të këndshme nga banakieri, i cili duket se është dhe fans i aktorit. Banakieri ka pikturuar foton e Ermalit në filxhanin e kafes që ia ka dërguar aktorit dhe kjo gjë duket se e ka emocionuar këtë të fundit.

“Ja një djalë që është për t’u pirë në kupë”, shkruan Mamaqi krahas videos me filxhanin e kafes përpara.