Ermal Mamaqi jep vetë lajmin: Kejvina braktis emisionin në mes të sezonit....

Ermal Mamaqi jep vetë lajmin: Kejvina braktis emisionin në mes të sezonit. Ja konflikti që patëm bashkë

233
0

Kejvina Kthella largohet nga “Xing me Ermalin”. Është vetë portali i Ermal Mamaqit “Xing.al”, i cili bën të ditur lajmin. Velina u bë pjesë e emisionit në vitin 2017 duke u kthyer kështu në vajzën më të komentuar në media. Mirëpo, Kthella ka braktisur emisionin në mes të sezonit për shkak të një konflikti me moderatorin, Ermal Mamaqi. Mësohet së arsyeja e konfliktit, Ermal Mamaqit ka qenë për shkak se Kejvina nuk ka marrë vëmendjen e duhur nga Mamaqi dhe për këtë arsye ajo ka vendosur të largohet. Se për çfarë vëmendjeje e ka fjalën Ermali, presim të na e tregojë në vazhdim.. Nga ana e saj, Kejvina nuk ka bërë ende asnjë reagim.