Ermal Fejzullahu bëhet baba për herë të katërt, vjen në jetë Ana...

Ermal Fejzullahu bëhet baba për herë të katërt, vjen në jetë Ana (FOTO)

159
0

 

Pritjes i ka ardhur fundi dhe Ermal Fejzullahu është bërë baba për herë të katërt.

Bashkëshortja e tij, Ariana ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

Është vetë Ermali ai i cili ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur.

“Mirëseerdhe në jetë Ana”, ka shkruar këngëtari krah fotos ku e vogla është ende në krevatin e lindjes, ndërsa rreth saj janë dy motrat dhe vëllai.