Erdogan mbërrin në Rinas, takohet me Ramën, ja detaji befasues që ra...

Erdogan mbërrin në Rinas, takohet me Ramën, ja detaji befasues që ra në sy nga të gjithë…

70
0

Ka mbërritur nën masa të rrepta sigurie presidenti turk Rexhep Taip Erdogan. Ai është pritur në Rinas nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të tjerë të qeverisë.

Menjëherë pas pritjes në Rinas, Erdogan do të niset më pas drejt Laçit, ku do të dorëzojë çelësat e banesave të ndërtuara nga Turqia.

Detaji befasues qe ra ne sy nga te gjithe: Erdogan shihet që mban maskë, ndërkohë që Rama nuk e mban një të tillë. Erdogan sapo zbret shkallët e avionit përqafon me mall Edi Ramën.