Era Rusi tregon si e ka kaluar lëndimin nga dashuria

Era Rusi tregon si e ka kaluar lëndimin nga dashuria

296
0

 

Edhe Era Rusi është lënduar në dashuri, por e ka kaluar po me dashuri. Ajo është një vajzë single në pritje të princit të kaltër, por si çdo vajzë, e ka provuar edhe zhgënjimin. E ftuar në programin e Rudina Dembacaj ajo tha me humor se është në pritje të princit të kaltër, por ka një problem me kalin.

‘A je lënduar nga dashuria që bën këto lloj këngësh?’, e pyeti Rudina.

‘Të mos bëj dhe unë kot tani, natyrisht që jam lënduar, por e kam superuar me dashuri dhe dinjititet. Unë s’lëndohem nga të tjerët, unë e kam gjithmonë me veten dhe them “po si e lashë unë veten të arrija deri këtu?”, ka thënë Era.

Mesa duket dashuria shëron gjithçka.