Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re

Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re

327
0

Kënga e re e Era Istrefit e ripërpunuar me artistin rus me nofkën Sayonara Boy, po qëndron në vendin e parë në Top 100 Russia. Këtë e ka bërë të ditur vet Era përmes një fotografie të postuar në instastory. Projekti i ripërpunuar është këngë e BAUSA që quhej “Ëas dy Liebe nennst” në gjuhën gjermane.

 

Këtë këngë të re, Era dhe artisti i huaj e publikuan disa ditë më parë dhe me sa duket është pëlqyer nga populli rus.