Era Istrefi me projekt të ri muzikor: Do ua bëj ëndrrat realitet

Era Istrefi me projekt të ri muzikor: Do ua bëj ëndrrat realitet

358
0

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Era Istrefi së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikorë. Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes një postimi të publikuar në profilin e saj në rrjetin social Instagram. Më keni munguar. Do ta lansoj një “zjarr” së shpejti, do t’ua bëj ëndrrat realitet”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze sipër imazhit të publikuar.

Era nuk ka zbuluar detaje rreth projektit që do ta publikojë dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për fansat e muzikës së saj.

Image