Enca zbulon disa filtera të ri

Enca zbulon disa filtera të ri

199
0

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar se cilët janë filterat e saj të preferuar në Instagram

E njohur më shumë për format e saj të kolme dhe seksi, këngëtarja Enca Haxhiu e ka zakon që të përdorë shumë filtera në rrjetin Instagram ku edhe poston fotot e saj.

E derisa e ka bërë këtë shpesh, ajo ka treguar se ka zbuluar ca filtera të rinj që po i pëlqejnë, edhe pse kjo ka të bëj me emotikonin e dollarit dhe gjëra të tjera që tregon se ajo i ka qejf shumë paratë.

“Filteri i im i preferuar”, ka shkruar ajo në disa foto që i ka postuar në InstaStory

Shperndaje