Enca i lë të gjithë pa fjalë, shfaqet me rroba banjo

Enca i lë të gjithë pa fjalë, shfaqet me rroba banjo

314
0

Pas shijoi suksesin e këngës “Hajde”, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, Enca tanimë ka nisur pushimet për t’u relaksuar disa ditë.

Këngëtarja ka postuar sot një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe duket në super formë teksa pozon pranë pishinës.

“Jeta është e bukur”, është përshkrimi që Enca i ka vendosur fotos.