Enca ekspozon gjoksin ‘shpërthyes’

Enca ekspozon gjoksin ‘shpërthyes’

358
0

Enca ka provokuar sërish me gjoksin. Enca nuk ka ndërmend t’i ndalë imazhet provokuese ajo sërish ka ‘dridhë’ rrjetin me fotografinë që ka publikuar. Këngëtarja shumë e përfolur në shoubizin shqiptar në postimin e bërë është shfaqur mbi një tavolinë dhe gjithë vëmendjen ka ‘rrëmbyer’ me gjoksin e hapur. Përndryshe, Encën shumë shpejt do e shohim në filmin ‘I love Tropoja’ ku do ndaj skenën bashkë me Ermal Mamaqin dhe shumë aktorë tjerë të njohur.