Elvana Gjata me fotosesion të ri, kështu duket

Elvana Gjata me fotosesion të ri, kështu duket

102
0

Elvana Gjata ka realizuar foto të reja. Elvana Gjata është një prej këngëtareve e cila pëlqehet shumë nga publiku. Përveç me zërin, Elvana ka arritur që t’i bëjë për vete fansat edhe me origjinalitetin që e ka. Këngëtarja konsiderohet edhe si një ndër artistet me shumë stil.

 

Këtë e ka dëshmuar shpesh por edhe në fotosesionin e radhës të realizuar.

 

 

Ajo shihet e veshur me një veshje të shkurtër i cili i zbulon këmbët dhe e bën të duket akoma më seksi.

 

Sa u përket projekteve muzikore, Elvana është aktive dhe projektet e saj muzikore pëlqehen nga publiku.

loading...