Elvana Gjata i dedikon fjalët e ëmbla njeriut të dashur: Deri në...

Elvana Gjata i dedikon fjalët e ëmbla njeriut të dashur: Deri në frymën e fundit…

232
0

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata i ka uruar ditëlindjen një njeriu shumë special për të. Ajo i ka dedikuar fjalët më të bukura motrës së saj, Migena.

Elvana ka publikuar disa video të momenteve me të ku shkruan: “Përgjithmonë krenare deri në frymën time të fundit. Ditët më të bukura duke kënduar me ty. Të dua me gjithë zemër. Gëzimi im.”

 

Siç duket ato janë shumë të lidhura me njëra tjetrën dhe kanë një dashuri të madhe si motra, pavarësisht se jetojnë në vende të ndryshme.