Elvana Gjata dhe Ledri Vula bashkë për këngën e re

Elvana Gjata dhe Ledri Vula bashkë për këngën e re

102
0

Njëri prej reperave më të suksesshëm dhe me shumë bashkëpunime në tregun muzikor, ka gati një prodhim të ri me Elvana Gjatën. Duket e çuditshme pak kohë pasi këngëtarja kaloi kufijtë dhe sapo ka nisur rrugëtimin artistik në karrierën ndërkombëtare, por ja që Ledri Vula ka arritur të konkretizojë një bashkëpunim me të.  Verën e vitit të kaluar, Ledri prezantoi njëra pas tjetrës dy këngë me Flori Mumajesin, kompozitorin që për vite me radhë krijoi shumë këngë për Elvana Gjatën.

loading...