Elvana e zjarrtë në të kuqe

Elvana e zjarrtë në të kuqe

439
0

Elvana Gjata së fundmi ka publikuar një foto ku shihet tejet seksi. Këngëtarja shqiptare është shfaqur e veshur në të kuqe, ku duket një femër e zjarrtë dhe joshëse. Bukuroshja në publikimin e fotos ka bërë me dije se gjendet në Los Angeles të Kalifornisë. Kujtojmë se këngët e albumit “3” të Elvana Gjatës u pëlqyen tejet nga publiku. Kësaj sigurisht se iu gëzua edhe vet këngëtarja e cila ka treguar se ka punuar shumë që të dalë me këngë të bukura që do i pëlqejnë fansave të saj.

1
2
3
Shperndaje