Eliona pozon në det, bluza i “ngjitet” tek gjoksi

Eliona pozon në det, bluza i “ngjitet” tek gjoksi

102
0

Eliona Pitarka po shijon pushimet verore dhe  ka postuar në intagram disa foto në plazh. Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori aktorja.

.

.

loading...