Edhe Eni ja bene forra, shfaqet me rroba banjo

Edhe Eni ja bene forra, shfaqet me rroba banjo

2650
0

Gazetarja Eni Vasili është duke shijuar ditët e saj të pushimit, pas mbylljes së emisionin “Open” në Top Channel.

Vasili ka “zhveshur” kostumin e studios për lookun e plazhit dhe si rrallë herë ka publikuar një foto e veshur me rrobat e banjos, duke shijuar relaksin e ditëve me diell e det.

Ajo ka zgjedhur një look ndryshe, falë aksesorëve të gjetur e tipik: syze të mëdha dhe një shall koke.

Vasili pritet të rikthehet sërish në ekran dhe ka konfirmuar edhe për këtë sezon kontratën e saj me Top Channel dhe emisioni i saj “Open”