E RRALLË/ Luana Vjollca pa make up

E RRALLË/ Luana Vjollca pa make up

194
0

Ndodh shumë rrallë që fytyrat publike të dalin pa make up, pasi që vet profesioni i tyre kërkon një paraqitje më të kujdesshme dhe ekstravagante, shkruan Artistët Shqiptarë.

Këtë herë prezantuesja seksi nga Shqipëria, Luana Vjollca ka guxuar të dalë pa asnjë pikë grimi.
Si duket, ajo i ka bërë një tretman fytyrës dhe në foton që ka publikuar edhe pa make up ajo prapë duket bukur.

 

luana-1-1

loading...
Shperndaje