E rëndë në Pogradec, mbyten nënë e bijë në rezervuarin e Alarupit

E rëndë në Pogradec, mbyten nënë e bijë në rezervuarin e Alarupit

178
0

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në zonën e Pogradecit.

Sipas të dhënave të para mësohet se  vajza e vogël 10 vjeçe ka rënë aksidentalisht në rezervuar, ndërsa nënë ka hyrë për ta shpëtuar, por kjo përpjekje ka rezultuar fatale edhe për të dhe vajzën e saj të mitur.

Ndërkohë, policia dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa priten detaje të reja në lidhje me rastin.