E PAPRITUR/ Pas arrestimit të ‘Zogut të Tiranës’, mbyllet emisioni televiziv ku...

E PAPRITUR/ Pas arrestimit të ‘Zogut të Tiranës’, mbyllet emisioni televiziv ku ai bënte pjesë

264
0

Pas arrestimit të Hermes Nikajt, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’, emisioni i tij, në bashkëpunim me Dajana Shabanin dhe Besmir Metanin është mbyllur.

E kontaktuar nga ‘Blitz.al’, Dajana Shabani ka konfirmuar mblylljen e emisionit ‘Casa de los 3s’ por përjashton mundësinë që kjo të ketë lidhje me Zogun.

‘Emisioni është mbyllur jo për shkak të arrestimit të Hermes Nikaj por kemi pasur një kontratë me vilën deri në Dhjetor. Tërmetet pastaj përshpejtuan çdo gjë’, ka thënë Dajana.

E pyetur nëse do të rikthehet së shpejti me një projekt të ri pas mbylljes së emisionit, Dajana shton:

 

‘Patjetër që do të vijë me diçka suprizë, që kur moderja Casën është folur për një projekt të ri në Janar pasi Casa nuk ishte projekti im dhe nuk ndihesha shumë rehat’.

Nikaj u arrestua në 24 nëntor, për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni.