E pabesueshme, por e vërtetë. Totti dhe Roma ndahen përjetësisht

E pabesueshme, por e vërtetë. Totti dhe Roma ndahen përjetësisht

318
0

Francesco Totti do të ndahet përfundimisht me Romën.

Legjenda e skuadrës romake ka njoftuar një konferencë për media ditën e hënë.

Totti ka kontaktuar dje në telefon shefin ekzekutiv të skuadrës, Guido Fiengan të cilit i ka thënë lajmin e largimit dhe pakënaqësinë e tij me pronarët e klubit.

Ish-kapiteni i Romës në konferencën e të hënës do të konfirmojë lamtumirën e tij nga Roma dhe më pas do të niset me familje në pushime.

Totti është i pakënaqur me çdo vendim të skuadrës, e sidomos këtë të fundit, emërimin e Fonsecas si trajner të ri te Roma.