E mërzit e dashura ? Shihni çfarë bën NOIZY (FOTO)

E mërzit e dashura ? Shihni çfarë bën NOIZY (FOTO)

163
0

 

Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit.

Ndërsa, kur vjen puna tek jeta private, prej kohësh Noizy ka vendosur ta ruajë atë sa më hermetike megjithatë me postimin e fundit reperi i ka bërë fanset e tij të dyshojnë se mund të jetë në një lidhje.  Kur e dashura e Noizyt është e mërzitur ai i blen arush gjigand.

“Kur e dashura është mërzitur”, shkruan reperi krah fotos me arushin dhe me siguri e kishte si diçiturë për ta bërë më interesante foton.

bae.jpg

Shperndaje