E konfirmuar, Çiljeta dhe Albani nuk fshihen, e kalojnë mbrëmjen bashkë

E konfirmuar, Çiljeta dhe Albani nuk fshihen, e kalojnë mbrëmjen bashkë

363
0

Edhe pse shpesh herë janë fotografuar së bashku këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha në fillim nuk pranon që ishin bashkë.

Dhe tani siç duket kjo fazë ka kaluar për çiftin e shumë përfolur në media dhe tani dalin hapur dhe në publik.

Por jo vetëm kaq dhe nëse i hedhim një sy fotove dhe video të Çilejtës nuk mungojnë komentet e Albanit.

Image

Mbrëmjen e djeshme të dy çifti kishin dalë për një xhiro me makinë dhe të dy postuan të njëjtat foto, në të njëjtën rrugë, mbështetur në një BMW të zezë.