E gjitha e zhveshur! Demi Rose më në fund realizon “ëndrrën” e...

E gjitha e zhveshur! Demi Rose më në fund realizon “ëndrrën” e fansave, pozon nudo (FOTO)

169
0

Demi Rose di sesi ti kënaqë fansat e saj. Modelja pasi grumbulloi 12 milionë ndjekjës vendosi të falënderonte në mënyrën që di ajo më mirë.

 

 

Demi u zhvesh tërësisht dhe pozoi para kamerës për ti treguar ndjekësve që i do.

foto galeri

Ajo publikoi foton dhe videon në Instagram ku shkruan: “Bukuria qëndron në sytë e atij që e sheh. 12 milionë, ju faleminderit. Ju dua.”

foto galeri

Demi padyshim ndezi rrjetin me imazhet duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

loading...