E gjeni dot cila është kjo vogëlushe Sot është një modele seksi (Foto)

  398
  0

  1ri_1474539745-9532895

  Modelja shqiptare Rike Roçi ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet në moshë të vogël.

  Rikja është ndjerë nostalgjike për vitet e shkuara dhe gjithashtu ka vënë në dukje se i pëlqenin fotot dhe pozonte që e vogël. Sot ajo konsiderohet një nga vajzat më seksi shqiptare, e cila bëri bujë gjatë Evropianit të Futbollit “Francë 2016” ku spikati për bukurinë e saj mes tifozëve./Gazeta Express/

  Shperndaje