E fundit/ Gjendet çantë e dyshimtë në Tiranë, blindohet Bulevardi Zogu i...

E fundit/ Gjendet çantë e dyshimtë në Tiranë, blindohet Bulevardi Zogu i Parë

208
0

 

Një çantë e dyshimtë është gjetur pak momente pranë sheshit Skënderbej.

Mësohet se çanta, e cila dyshohet se ka një bombë, është gjetur kokretisht në Bulevardin Zogu i Parë.

Çanta është pikasur nga Policia Bashkiake, e cila ka kërkuar përforcime dhe kanë rrethuar zonën.

Ndërkohë po pritet që në vendngjarje të mbërrijë një grup i forcave xheniere, që të bëhet kontrolli i çantës