E FUNDIT/ Aksident në Fier, përplasen dy automjete dhe plagosen drejtuesit e...

E FUNDIT/ Aksident në Fier, përplasen dy automjete dhe plagosen drejtuesit e tyre

311
0

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme, pak minuta  më parë në unazën e qytetit të Fierit.

Mësohet se është përplasur një automjet tip Audi me një automjet tip Chrysler.

Ndërkohë si pasojë kanë mbetur të plagosur të dy shoferët e automjeteve, të cilët ndodhen jashtë rrezikut përjetën.

Po ashtu policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar shkaqet e aksidentit.