E frikshme në Dajt/ Çahet toka dhe shembet gjithë trotuari(Foto)

E frikshme në Dajt/ Çahet toka dhe shembet gjithë trotuari(Foto)

293
0

Moti i keq dhe me reshje të shumta ka shkatuar probleme të mëdha me rrugët në Tiranë. Në disa foto të shkrepura në rrugën ‘Muhamed Veliu’, rruga që të çon drejt Dajtit, duket se si është shembur i gjithë trotuari. Mësohet se toka është çarë në dy vende dhe ka sjellë shembjen e një pjese të madhe të trotuarit.