E ëma i thotë ‘T’i hëngra ëmbëlsirat’, reagimi i 3-vjeçarit po bën...

E ëma i thotë ‘T’i hëngra ëmbëlsirat’, reagimi i 3-vjeçarit po bën xhiron e rrjetit

406
0

Po bën xhiron e rrjetit një video ku një djali 3 vjeç, mamaja i thotë që i ka ngrënë të gjithë ëmbëlsirat e tij. Në vend që të qante apo të mërzitej siç mund të ndodhë zakonisht me fëmijët, 3-vjeçari bën një reagim tjetër.

 

“Pasi ti fjete mbrëmë, më kapi shumë uria dhe hëngra të gjithë ëmbëlsirat e tua. Më fal”, i thotë e ëma.

 

“Ti po tallesh”, ia kthen vogëlushi dhe shkon të shohë në frigorifer për ëmbëlsirat e tij. Kur e sheh që e ëma nuk po tallet, ai i thotë: “Mami, nuk jam mërzitur me ty, nuk ka problem”. Ndiqeni në Videon e mëposhtme.