Duka përgjigje ‘Akullores’: Fundi yt më i ëmbël, se tmerri pa fund...

Duka përgjigje ‘Akullores’: Fundi yt më i ëmbël, se tmerri pa fund që po përjeton

360
0

Kryetari i Bashkisë Durrës Vangjush Dako i kapur në përgjime duke manipuluar votat me Avdylajn në Durrës në zgjedhjet elektorale të vitit 2017, për të mbrojtur veten ka përmendur disa herë emrin e Agron Dukës sipas tij edhe ky i implikuar në shitblerjen e votave me Abdylajt.

Një një postim në profilin e tij në facebook, Duka i ka postuar një akullore të përmbysur Gjushit, ndërsa më poshtë i shkruan

“Kush je ti dhe çfarë të kanë bërë ata ty (fizikisht dhe moralisht) e di unë, e di Durrësi dhe tani e di gjithë Shqipëria. Megjithatë mos u bëj merak, fundi është afër dhe është më i ëmbël se tmerri pa fund që ke përjetuar këto kohë!”, shkruan Duka