Dua Lipa në lidhje me Martin Garrix? (Foto)

Dua Lipa në lidhje me Martin Garrix? (Foto)

89
0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përveç suksesit në karrierë, ajo është e përfolur edhe në lidhje me jetën private.

Muaj më parë është raportuar se Dua është ndarë nga i dashuri Isaac Carew. Por, ishte vetë Dua, ajo e cila shtoi dyshimet se është ribashkuar me Isaac, pasi kishte publikuar një foto të tij në rrjete sociale, vetëm pak javë më parë. Megjithatë, duket se Isaac është harruar dhe Dua ka filluar një romancë të re, me Martin Garrix, me të cilin kishte bashkëpunuar në këngën ‘Scared To Be Lonley’. Ata janë fotografuar në momente intime pranë njëri-tjetrit, në plazhin e Miamit. Se a janë Dua dhe Martin në lidhje, pritet të bëhet konfirmimi gjatë ditëve në vazhdim.

loading...