Dua Lipa: Jam këngëtare nga Londra, fansat shqiptarë i sulen me komente

Dua Lipa: Jam këngëtare nga Londra, fansat shqiptarë i sulen me komente

308
0

Këngëtarja  nga Kosova Dua Lipa, në videon e realizimit për ‘YSL’ prezantohet si ‘këngëtare nga Londra’.

Mirëpo, ky detaj duket se nuk u ka pëlqyer aspak fansave shqiptarë, të cilët kanë shpërthyer menjëherë me komente.

“Përshëndetje! Unë jam Dua Lipa, këngëtare dhe tekst shkruese nga Londra”, dëgjohet të thotë këngëtarja.

Ndërkohë që menjëherë pas kësaj deklarate, fansat shqiptarë janë sulur me komente në profilin e saj.