Dikur peshonte 500 kg, sot do befasoheni sa seksi është

Dikur peshonte 500 kg, sot do befasoheni sa seksi është

127
0

Marja Rosales ishte pjesë e mediave një kohë të gjatë për shkak të peshës së madhe të saj, por sot ajo duket krejtësisht ndryshe.

Ajo gjithë ditën e saj ishte e detyruar ta kalonte në shtrat dhe mezi merrte frymë nga pesha e tepërt, transmeton lajmi.net

Me ndihmën e mjekëve dhe vullnetin e saj për të humbur peshë, ajo sot peshon vetëm 90 kilogramë.

Kjo histori, mund të jetë inspirim për të gjithë personat me mbipeshë që duan të kenë një jetë normale.

 

loading...