Detajet e para/ Grabitet me armë posta në Fushë Bulqizë

Detajet e para/ Grabitet me armë posta në Fushë Bulqizë

162
0

Persona ende te paidentifikuar kane grabitur nen kercenimin e armeve te zjarrit nje poste ne Fushe Bulqize.

Grabitja ka ndodhur pak me pare, ne rrethana qe ende pritet te sqarohen nga policia.

“News 24” raporton se sipas dyshimeve te para autoret mund te kene marre nje shume prej 460 mije lekesh (te reja).

Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes dhe per identifikimin dhe kapjen e autoreve.