DETAJE/ Trupi pa jetë në Durrës, dyshimet e para të policisë

DETAJE/ Trupi pa jetë në Durrës, dyshimet e para të policisë

273
0

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në zonën e Currilave në Durrës.  Sipas të dhënave të para nga vendngjajra trupi është gjetur i gjymtuar dhe i dekompozuar .  Mësohet gjithashtu se trupi mund të ketë i dekompozuar për më shumë se 6 muaj. Policia e Durrësit ka mbërritur në vendngjajre dhe po punon për identifikimin e personit të pajetë. Paraprakisht blutë e Durrësit dyshojnë se viktima mund të jetë ndonjë endacak apo ndonjë bari në zonë.