Deputeti marton motrën, por vëmendja e të gjithëve shkon tek lekët përtokë...

Deputeti marton motrën, por vëmendja e të gjithëve shkon tek lekët përtokë (FOTO)

65
0

Deputeti i ri nga listat e LSI, Ylli Shehu ka pasur një rast tepër të veçantë në familjen e tij. Ai ka martuar motrën dhe pamjet janë shpërndarë në rrjetet sociale. Dasma është mbajtur në një ambient të hapur në fshatin Buzmadhe të Kukësit, rrethuar nga malet dhe gjelbërimi.

640-0-5d41579e21f05.png

Gjithçka ishte e organizuar sipas traditës, madje në sy të të gjithëve kanë rënë lekër e hedhura gjatë kërcimit.

640-0-5d41579b47edd.png

Një atmosferë vërtetë shqiptare do të cilësohej…

loading...